Sok z buraka

Warzywa i owoce na sok
Warzywa i owoce na sok
Coraz więcej ostatnio mówi się o zdrowym odżywianiu i tym jak wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Zwłaszcza wiosną dbamy o to, aby obudzić na dobre nasze ciała po zimie. Sok, który Wam dziś proponuję idealnie w tym pomaga. Jeśli chcecie mieć mnóstwo energii, oczyścić organizm z toksyn i dostarczyć mu niezbędnych witamin i minerałów, to koniecznie przygotujcie sok z buraka. Regularne picie soku chroni przed rakiem, oczyszcza krew, zapobiega anemii i pomaga przy leczeniu białaczki.
W myśl zasady "Lepiej zapobiegać niż leczyć" i "W zdrowym ciele zdrowy duch" wypijcie szklankę soku dziennie - "Na zdrowie":)


Przepis na sok z buraka

 

Składniki:

  • 3 buraki,
  • 6 marchewek,
  • 4 jabłka,
  • 1 cytryna,
  • kawałeczek imbiru.

 

Wykonanie:


Wszystkie składniki dokładnie umyłam. Buraki i cytrynę obrałam ze skórki. Pokroiłam na kawałki i wycisnęłam przez wyciskarkę. Sok można pić od razu po przygotowaniu, ale również np. po 3-4 godzinach jeśli jest przechowywany w lodówce.
Jeśli nie macie wyciskarki to może też być sokowirówka. Zapewniam Was, że to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca:) Jeśli spróbujecie domowych soków i zobaczycie jak świetnie działają na nasz organizm na pewno nie kupicie już tego ze sklepu:)
Smacznego i na zdrowie:)
Warzywa i owoce na sok
Warzywa i owoce na sok
Sok z buraka
Sok z buraka

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...